Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA
Розкажіть друзям

Гарантії в СЕО просування

Кожна людина, витрачає гроші на послугу чи товар, хоче розуміти, за що саме він платить. Іншими словами, клієнт чекає гарантій того, що вклавши певну суму грошей, він отримає саме те, чого очікує. Але не всі послуги залежать від виконавця, і не кожен товар може бути гарантований в тій чи іншій мірі і в повному обсязі. Тим більше що навіть в саме поняття гарантійних зобов'язань кожен вкладає свій сенс.

Гарантії в просуванні сайту Гарантії в SEO – питання складне, і практично нездійсненний. Кожна компанія, що пропонує просування сайту і обіцяє швидке попадання в «ТОП» – лукавить спочатку. Потрібно розуміти, що 100-процентних гарантій в СЕО просуванні бути не може, оскільки успіх в ньому залежить від безлічі факторів, передбачити які ніхто не в силах.

Команда Seostudy.Com.Ua не належить до числа тих, хто дає порожні обіцянки з однією метою: привернути клієнта і заробити на ньому гроші. Але ми все-таки можемо гарантувати деякі моменти, які в змозі передбачити, і які залежать лише від нас і нашого досвіду.

Чому в СЕО не може бути стовідсоткових гарантій

СЕО просування на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних способів залучення клієнта. Саме тому до нього такий великий інтерес з боку власників сайтів різної спрямованості. Але сам цей процес-як ходіння по краю прірви: один невірний крок, і позиції видачі в пошуку різко обвалюються. Або ж ресурс і зовсім потрапляє під фільтр пошукового робота.

Успіх SEO залежить не тільки від професіоналізму виконавця, який його виконує, але і від всіх інших учасників процесу:

  1. Самого замовника.
  2. Алгоритмів пошукових роботів.
  3. Дій конкурентів.
  4. Від загальної економічної ситуації.
Гарантії в СЕО

І якщо останній пункт всім зрозумілий, і його розкривати немає сенсу, то перші три потребують роз'яснення.

Що залежить від самого замовника

СЕО просування фахівцем включає в себе аналіз конкурентного середовища, аудит сайту, його оптимізацію та розроблення певної стратегії на основі отриманих результатів. У процесі цієї послуги може знадобитися, навіть – напевно знадобиться змінити багато чого: від текстів і візуального контенту до дизайну, структури, а може і назви сайту. Спеціаліст виносить висновок, але реалізація всіх рекомендацій знаходиться в сфері відповідальності замовника:

Просування сайтів і гарантії

Це його програміст вносить виправлення помилок коду або додає новий функціонал.

Це його копірайтер пише нові унікальні тексти з необхідними ключами.

Завдання його дизайнера внести рекомендовані зміни.

Відповідальність самого замовника – щоб всі рекомендації були виконані в строк.

Крім цього, найменше самовільне внесення змін без ради з «сеошником» здатне обвалити позиції вашого сайту. Точно так само, як неправильна маркетингова політика: неринкові ціни ніколи не конвертують відвідувачів у клієнтів. А множина відмов спричинить неминучу втрату вже завойованих позицій. Обрушити рейтинг можна дуже легко. А ось на відновлення його позицій може піти значний час.

Ні один справжній фахівець в SEO не стане гарантувати того, що всі учасники цього ланцюжка будуть сумлінно виконувати свої обов'язки. І якщо ви дійсно зацікавлені в якісному просуванні – будьте готові з усією відповідальністю поставитися до того, що залежить від вас. Це теж не дасть стовідсоткової гарантії потрапляння в ТОП, але істотно підвищить шанси на успіх.

Чим можуть перешкодити пошукові роботи

Сьогодні всі ресурси українського сегмента інтернет у питаннях розкрутки орієнтуються на дві пошукові системи: Google і Яндекс. Причому, незважаючи на те, що вільний доступ до російського пошуковика в Україні заблокований, СЕО-фахівці все одно все роблять з оглядкою на роботу цієї системи, хоча і не так активно, як кілька років тому.

При оцінці сайту пошукові роботи враховують безліч чинників ранжирування: Google і Яндекс їх по кілька сотень. І навіть далеко не всі співробітники цих систем знають їх небагато. Будь-які зміни в переліку цих факторів можуть спричинити падіння у видачі. І цей ні як не залежить від кваліфікації СЕО-фахівця. Пошукове просування сайтів

Сьогодні ми працюємо з урахуванням основних факторів ранжирування, які достеменно відомі та істотно впливають на просування. Але періодично і Google і Яндекс вносить в них зміни. «Сеошники» це ретельно відстежують, але вгадати, що саме може бути змінено в будь-який момент, ні хто не в змозі. Відповідно і гарантії може дати або дилетант, або той, хто спочатку планує просто заробити грошей: йому не важливий результат. Ми не ставимося ні до числа перших, ні до числа останніх.

Що залежить від конкурентів

Невірно припускати, що якщо ви активно просуваєте свій сайт, ваші конкуренти будуть сидіти, склавши руки. Залежно від щільності сегмента ринку, в якому ви працюєте, і від його масштабів, контрзаходи, що вживаються ними, можуть бути абсолютно різними. Ці фактори завжди враховані в нашій роботі.

Розкрутка сайту і гарантії попадання у ТОП Потрібно розуміти, що якщо ваш сайт потрапив в «ТОП», значить, він зайняв чиєсь місце, і зсунув на одну позицію всі ресурси, які знаходяться нижче. У цій ситуації ваші конкуренти обов'язково зроблять певні кроки, інтенсивність яких залежить від привабливості сегмента: від посилення агресивності СЕО просування до DDoS атак або зараження вашої CMS вірусом. Якщо ви вважаєте, що з вами цього не може бути, знайте: ймовірність є завжди.

Гарантій, що не станеться найгіршого, ніхто не дасть. Пошукові роботи моментально реагують на такі зміни, і якщо не заблокують сайт у видачі, то істотно знижують його позиції. У цій ситуації доводиться заново вибудовувати весь ланцюжок робіт по СЕО просуванню, і відновлювати репутацію сайту. Чи можна в таких умовах давати стовідсоткові гарантії? Звичайно ж, ні. Але ось боротися з наслідками-це наше пряме завдання.

Які гарантії надаються Seostudy.Com.Ua

Але все-таки є ряд гарантійних зобов'язань, які ми, безумовно, покладаємо на свої плечі.

  1. Використовувати всі свої професійні знання та багаторічний досвід для досягнення мети.
  2. Ретельно відслідковувати зміну алгоритмів ранжирування пошукових систем, і своєчасно вносити необхідні зміни.
  3. Враховувати максимальну кількість факторів ранжирування, і проводити просування усіма можливими легальними і ефективними способами.
  4. Не використовувати конфіденційну інформацію про вашому сайті або про маркетингові методи в користь третіх осіб.
  5. Не просувати одночасно з вашим ресурсом сайти прямих конкурентів.
  6. Відповідально ставитися до своїх обов'язків, і робити все необхідне для успішності просування.
Гарантоване просування в ТОП

Багато це чи мало – вирішувати вам. Але ми не станемо давати обіцянок, які свідомо неможливо виконати. Репутація – це один з важливих факторів, якщо хочете – один з кроків стратегії власного СЕО просування. І ризикувати їй заради порожніх і непідкріплених гарантій ми не станемо ні під яким приводом. Чесна співпраця – це запорука успіху. Для обох сторін.

.