Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Аналіз картинок на альт і тайтл


Одним з головних параметрів при індексації сторінок сайту є унікальність контенту. При цьому багато розробників нерідко забувають про те, що зображення (картинки) – це такий же контент, як і текст. Але, крім того, що унікальне зображення саме по собі додає кілька пунктів при ранжируванні, до нього ще є ряд вимог, дотримуючись яких ви підвищите якість просування ресурсу в інтернет. Мова йде про альтернативний текст (атрибут alt) , і описі зображення з атрибутом title.

Обидва атрибути картинок – і альт і тайтл, являють собою додаткове позначення того, що зображено на тій чи іншій ілюстрації. Але якщо alt – це короткий альтернативне опис (проявляється в тому випадку, якщо ілюстрація з якоїсь причини не відображається в браузері – відключена функція, повільний інтернет тощо), то title – це розширене опис, яке можна побачити, навівши курсор на фото або малюнок і потримавши його на ньому деякий час.   Аналіз картинок на тайтл і альт

Всі графічні зображення допомагають розбавити текст візуально, зробивши його легким для сприйняття і зрозумілим. Але крім цього, вони здатні допомогти в просуванні. Саме для цієї мети використовуються зазначені додаткові описи, які будуть сприяти підвищенню ресурсу при ранжируванні через правильне їх застосування.

Чим відрізняються атрибути картинок альт і тайтл, і чому вони важливі для просування

Сучасні алгоритми оцінювання сайтів пошуковими системами вміють багато. Наприклад, вони відмінно навчилися розпізнавати унікальність ілюстрацій. Але ось розуміти, що на них зображено, вони не в змозі. В цьому ми можемо надати їм сприяння через застосування атрибута alt. Застосовуючи в ньому ключові запити, тим самим ми даємо підказку роботу. Отже, наші зображення теж починають працювати на просування.

Що стосується атрибута title (не плутати з мета-тегів сторінки), то його значимість у просуванні трохи нижче. В основному він використовується користувачами: помістивши в нього розширене опис картинки, ми даємо можливість зрозуміти, що ототожнює дана ілюстрація, і що цим хотіли донести до відвідувача. Але і його роль в розкрутці ресурсу применшувати не можна: в успішному ранжируванні важлива кожна деталь.

Вимоги до тайтл і альт картинок  

Вимоги до альт і тайтл картинок приблизно однакові:

За змістом вони повинні чітко описувати зображення

Довжина атрибутів повинна бути 3-5 слів, але не більше 250 знаків

Бажано, щоб в них були включені ключові запити (не більше двох)

title і alt не повинні бити переспамлены ключами

При дотриманні цих вимог, можна з максимальною користю застосовувати альт і тайтл картинок в пошуковому просуванні. Для того щоб вони виконували свої функції, при аудиті сайту дані зображення проходять ретельну перевірку по наявності цих атрибутах, і по відповідності вимог пошуковиків.

Які інструменти використовуються для перевірки альт і тайтл картинок

Проведення аналізу зображень на сайті вимагає не лише застосування спеціальних інструментів (програм, сервісів), але й уміння правильно зчитувати отриманий результат. Можна перевірити альт і тайтл вручну, переглядаючи всі картинки, і вносячи правки при необхідності. Але такий підхід не виключає помилок. А крім того & ndash; зажадає витрат великої кількості часу.

Фахівці Seostudy.Com.Ua використовують при проведенні аудиту сайту потужне додаток Screaming Frog SEO Spider. Провівши повний аналіз ресурсу, всіх його сторінок, текстів і картинок, ми ретельно інтерпретуємо результати, що дозволяє з максимальною ефективністю запропонувати рекомендації по виправленню. Такий підхід виключає помилки і приносить максимальну користь для просування сайту.   Засоби перевірки тайтл і альт картинок

Аналіз картинок на альт і тайтл – важлива процедура при аудиті сайту. Якщо ви хочете, щоб кожен елемент на будь-якій сторінці ресурсу приносив користь, і ефективно відпрацьовував на просування, виконання наших рекомендацій стане обов'язковою умовою для досягнення цієї мети. Більш того, навіть якщо ваш сайт вже проиндескирован пошуковим роботом, внесення цих виправлень дозволить вже при наступній індексації підвищити рейтинг вашого ресурсу.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.