Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Аналіз карти сайту


Поняття карти сайту для більшості власників інтернет ресурсів зводиться творцеві путівника, що полегшує навігацію.  Помилково розуміти, що наявність цього елемента необхідно тільки користувачам, і на просування вплив не надає. Це справедливо лише частково: від якості sitemap успішність розкрутки залежить не менше, ніж від інших складових. А її наявність важлива не тільки для відвідувачів, але і для пошуковиків.

Аналіз карти сайту   Карта сайту – це якийсь каталог, який складається з набору посилань, що ведуть у свою чергу на всі наявні розділи та сторінки. Саме файл sitemap дозволяє пошуковим роботам швидко і якісно проіндексувати найбільш значущі з них. Особливо, якщо мова йде про ресурси, де їх кількість обчислюється сотнями. І його правильне складання дозволить ефективніше зробити просування.

При поведінці аудиту фахівці компанії Seostudy.Com.Ua здійснюють ретельне дослідження на необхідність і зміст файлу карти сайту. Оцінюючи значущість цієї складової, ми найбільш повно готуємо рекомендації щодо змін, які необхідно зробити для більш якісного просування.

Як правильна карта сайту впливає на просування

При створенні веб ресурсу, фахівці  у питаннях складання sitemap найчастіше звертаються за допомогою до спеціальних сервісів. Для цього використовуються додатки, які враховують вимоги пошуковиків. Це так звані генератори. Але навіть їх застосування не завжди надає потрібний ефект. А щоб оцінити результативність впливу карти сайту на просування, ми ретельно вивчаємо це параметр при проведенні аудиту, і проводимо його аналіз.

Правильно настроенный файл sitemap существенно помогает роботам поисковиков в следующем:

  • Виявити нові сторінки і відправити їх на індексацію
  • Визначити пріоритетність сторінок в залежності від заданих параметрів
  • Дізнатися про вироблених змінах у вже проіндексованих сторінках
  • Визначити періодичність оновлення
  • Виключити індексування тих сторінок, які цього не потребують, і навпаки – проіндексувати всі ті, що потрібні.
Качественная карта сайта поможет поисковикам

Останній пункт особливо важливий: відсутність карти сайту або її неправильне складання може спричинити ситуацію, коли пошуковий робот просто пропустить ті сторінки, які потребують індексації. Іншими словами, sitemap – це не просто путівник для відвідувачів, а провідник для пошуковиків. Полегшуючи роботу роботам, ви підвищуєте довіру до свого ресурсу, додаючи йому кілька рейтингових балів.

Як аналізується карта сайту

СЕО-спеціалісти проводять аналіз файлу sitemap за допомогою спеціального інструментарію: перегляд файлу вручну – складне завдання. Втім, редагуванням і налаштуванням так само прийнято використовувати або он-лайн сервіси, або спеціальні програми-генератори. Але, жоден з цих способів не дає стовідсоткової гарантії відсутності помилок, а, отже – навіть згенерована карат вимагає аналізу при  проведенні аудиту. Використовуючи професійні утиліти, ми домагаємося максимально ефективного результату.

Кращі програми для аналізу карти сайту   Свій вибір наші «сеошники» зупинили на відомому додатку Screaming Frog SEO Spider, яка ретельно проводить аналіз всіх компонентів інтернет ресурсу, видаючи точні результати. Після професійної їх інтерпретації, наші замовники отримують рекомендації по виправленню, які допоможуть при просуванні, і зроблять його ефективним, швидким і найменш витратним.

Підводячи підсумок, хочеться зауважити, що ми не поділяємо завдання при технічному аудиті на першорядні і другорядні. Наше глибоке переконання, як професіоналів, полягає в тому, що для якісного просування немає другорядних умов. Кожен пункт виконаної нами роботи важливий, і виконується з максимальною уважністю. У тому числі – і аналіз карти сайту. Тільки такий підхід дозволить зробити наші рекомендації найбільш повними, А їх виконання в свою чергу з максимальною ефективністю вплине і на розкручування вашого ресурсу.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.