Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Аналіз сторінок на дублі


Дублікати сторінок сайту з однаковим вмістом – це не просто помилка, а серйозна недоробка. Їх наявність провокує пошукові системи навіть на накладення фільтра, оскільки роботу складно визначити, яка з них головніша. Допускаючи дублювання на сайті, ми самі собі ставимо підніжку в результативному просуванні. І при СЕО-аудиті пошук таких недоробок одне з головних завдань.

Що таке аналіз сторінок на дублі   Щоб зрозуміти, в чому полягає небезпека дубльованих сторінок, досить відповісти на просте питання, подивившись на картинку зліва: яка з двох машин темніше? Обидві – чорного кольору. І рішення поставленого завдання стає проблематичним. Точно так само йдуть справи і з дублями: робот, не маючи можливості визначити вищу релевантність запиту, як мінімум відмовляється сканувати. А якщо їх занадто багато – на сайт накладається фільтр і він не оцінюється взагалі.

При виконанні робіт з аудиту, наші фахівці ретельно проводять перевірку всього сайту на дублювання вмісту. Ризики зниження індексування з цього боку ми зводимо якщо не до нуля, то до мінімуму. А усунення навіть самих незначних причин зниження можливостей просування, це і є наше завдання.

Чим небезпечні дублі сторінок

На етапі СЕО-оптимізації, фахівці прагнуть усунути навіть щонайменші причини, за яких можлива поява негативних наслідків при просуванні сайту. Їх багато, і самостійно проконтролювати всі з них неможливо. До однієї з таких причин відносяться і дублі сторінок за змістом.

Наслідки, які тягне за собою ігнорування цього пункту аудиту сайту, можуть бути наступні:

  • Зниження релевантності, а значить – і значущості ключових слів при скануванні;
  • За рахунок стрибків релевантності між дублями – зниження позицій ключів прив'язки;
  • При проблемі, охоплює не одну-дві сторінки, а весь сайт неминуче загальне зниження в ранжируванні або накладення фільтра;
  • При рекомендації відвідувачем дублів неминуче виникне втрата природних посилань.
  Навіщо потрібен аналіз сторінок на дублі

Перераховувати можливі проблеми можна нескінченно довго, розкриваючи кожну з них дослівно. Але важливий сам сенс: наявність дублікатів сторінок негативно позначається на просуванні. Їх пошук і виявлення при проведенні СЕО-аудиту-необхідний захід, що вимагає професійного підходу, і обов'язкового реагування на отримані рекомендації.

Чому виникають повторювані сторінки, і як проводиться їх пошук

Наявність дублів сторінок не обов'язково говорить про низьку компетентність веб-майстра. Його помилки & ndash; це тільки одна з можливих причин. Але є ситуації, коли ваш фахівець просто не має можливості вплинути на їх появу без проведення СЕО-аудиту. А точніше – без наявних результатів і рекомендацій. Наприклад, багато CMS («движок» веб-ресурсу) автоматично створюють дублі і розміщують їх під новим url. І визначити причину їх появи дуже важливо для досягнення позитивного результату.

Замовити аналіз сторінок на дублі   При пошуку дублів сторінок дуже ефективно проявив себе професійне додаток для «сеошників» Screaming Frog SEO Spider. Саме його використовують фахівці сайту Seostudy.Com.Ua при проведенні аудиту. Вміле інтерпретування результатів сканування цим сервісом, дозволяють не тільки виявити наявність дублів, але і обчислити причину їх виникнення. А розуміння причини допомагає якісніше усунути всю проблему, або оперативно реагувати на її появу.

Проведення СЕО-аудиту сайту – складний процес, що вимагає не тільки розуміння того, на що звернути увагу, але і практичних навичок в просуванні. Всі співробітники нашої компанії мають багаторічний досвід у розкрутці веб-ресурсів різного форм-фактора: від односторінкових сайтів до великих інтернет-магазинів, або корпоративних оболонок. Це дозволяє нам забезпечити високу ефективність всіх отриманих результатів. А якщо наші рекомендації будуть повністю враховані, то результат не змусить себе чекати. У вигляді швидкого досягнення високих показників у видачі пошуковиками.

 


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.