Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Мікророзмітка (робить ваш програміст)


Користь від використання мікророзмітки в просуванні сайту доведена вже давно. Вона надає можливість вже у видачі пошуковиків виділити себе з числа інших конкурентів, а відповідно-збільшити трафік на свій сайт.

Вона дозволяє пошуковим роботам правильно інтерпретувати інформацію, розміщену на сторінці. У результаті для користувачів вже на стадії отримання відповіді на свій запит надається додаткова інформація про компанію, яка дозволяє зробити вибір у вашу користь.

Мікророзмітка – це набір тегів і атрибутів, за допомогою яких робиться веб-розмітка даних сторінки сайту, допомагає пошукових роботів (краулеров) оцінити інформацію навіть окремого блоку на відповідність запиту. Вона дозволяє більш повно представити звіт в результатах пошуку, виділити найбільш значущі моменти, а так само задіяти в участі алгоритмів не лише текстової інформації, але і картинок, схем, карт та іншого контенту.   Що таке микроразметка

Мікророзмітку можна порівняти з якоюсь мовою, який пошукові роботи розуміють найкраще. Так, вони на сьогоднішній день вміють багато, але поки самостійно зрозуміти сенс опису сторінки сайту вони не в силах.

Для цієї мети і придумана сео-розмітка, виконання якої ми, фахівці Seostudy.Com.Ua вважаємо вкрай необхідним для успішного просування.

Що потрібно знати про мікророзмітку, щоб не шкодувати коштів на її виконання

Як би не наближали розробники алгоритм роботи краулеров здібностей людини сприймати інформацію, краулеры ще далекі від досконалості. Вони вміють виділити з тексту ключові слова, розрізняти заголовки і підзаголовки, обчислювати певну закономірність. Але сенс контенту їм зрозуміти не дано.

Щоб полегшити їм завдання, була придумана мікророзмітка, за допомогою якої пошуковики здатні усвідомити суть контенту, виділити найбільш важливі його частини і передати цю інформацію користувачеві видачі.

Микроразметка - мова для пошукачів   Спроби створити єдину мову сео-розмітки існували вже давно. Але тільки в 2011-му році компанії Schema.org вдалося оптимізувати всі необхідні дані, і створити єдиний набір тегів і атрибутів, який був підтриманий усіма популярними пошуковикам: Google, Bing (Microsoft), Yahoo!, а трохи пізніше – і Яндекс. Це дозволило систематизувати всі ранні спроби, і прийти до спільного знаменника.

У результаті народилися дві складових сео-розмітки – єдиний словник і синтаксис, які чітко і виразно сприймалися роботами усіх пошукових систем.

Саме цей підхід ми використовуємо в своїй роботі. Тому підсумок нашої діяльності з однаковим успіхом сприймається всіма пошуковими системами, і незмінно дає високий результат.

Мікророзмітка – важлива частина пошукової оптимізації

Маючи великий досвід в СЕО-оптимізації, наші фахівці не раз переконалися в тому, що впровадження мікророзмітки позитивно позначається на подальшому просуванні.

Дотримання наших рекомендацій (їх виконує ваш програміст) дозволяє додатково залучити від 10 до 30 відсотків переходів зі сторінок видачі на запит пошукових систем. А залучення цільової аудиторії в свою чергу підвищує відсоток її конверсії у клієнтів, що і є кінцевою метою розкрутки сайту.

За рахунок правильно виконаної мікророзмітки ви отримуєте можливість:

  • Довести до цільової аудиторії найбільшу кількість інформації через пошукові системи
  • Візуалізувати сніппети на сторінках пошукових систем картинками
  • Переглянути рейтинг товару/послуг/сайту
  Микроразметка допоможе в просуванні

Для нас необхідність мікророзмітки не потребує доказів. Це один з етапів СЕО-оптимізації, який не менш важливий, ніж будь-який з інших.

Фахівці Seostudy.Com.Ua гарантують не тільки надання якісних рекомендацій, але і обов'язкове їх позитивне значення для подальшого просування.

Хочете виглядати привабливо для клієнтів вже на сторінці видачі пошукових систем? Це можливо. І ми це зробимо.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.