Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Написання текстів (робить ваш копірайтер)


Зміст текстів для сторінок сайту сьогодні має важливе значення. Це та частина контенту, яку в першу чергу оцінюють пошукові роботи.

До них є багато вимог, дотримання яких успіх в просуванні сайтів залежить не в останню чергу. І якщо раніше пошуковики більшою мірою орієнтувалися на ключові слова і на посилальну масу, сьогодні текстовий контент відіграє значно більшу роль.

До написання текстів є багато вимог   До текстів пошукових роботів є багато вимог. Навіть унікальне зміст без оптимізації змісту для СЕО-просування не зможе зіграти великого значення. Наявність оптимального кількості ключових слів, структурування вмісту, впровадження мікророзмітки, використання SEO-посилань, заголовки і підзаголовки – все це відіграє важливе значення в текстовому контенті, підготовленому для просування сайту.

Наші фахівці, що мають незаперечний досвід у підготовці сайтів, СЕО-просування, до питань написання текстів з урахуванням вимог пошукових систем підходять не з точки зору копірайтерів, а з боку необхідності для успішного просування.

При цьому ми ніколи не забуваємо про кінцевого одержувача інформації – відвідувачі сайту. Саме ідеальний баланс між вимогами пошуковиків і споживачем і є та запорука успіху, який гарантує швидку розкрутку і отримання реальних дивідендів.

Основні помилки при написанні текстів, і що доведеться виправляти

Розміщуючи замовлення на написання текстів, не кожен власник сайту робить оглядку на його корисність при СЕО-просування. Основними з головних вимог є унікальність і наявність ключів.

Але помилка переспама в ключових словах сьогодні вважається найбільшою, якщо попередньо не був проведений SEO-аудит, і не була зроблена оптимізація і семантична підготовка сайту. Вміст сторінок сьогодні має бути вивірено настільки, щоб враховувати сучасні вимоги пошукових систем.

Якісне написання тексту з точки зору пошукових роботів повинно виконуватися з дотриманням декількох критеріїв:

  • Унікальність
  • СЕО-оптимізація (наявність у вмісті ключових запитів, структурування)
  • Бути корисним і потрібним для споживача
  • Не містити орфографічних, семантичних, стилістичних та ін. помилок
  • Спонукати до дії (конвертувати читача у споживача).
  Яким має буди якісно написаний текст

Це не всі, але основні вимоги. А з урахуванням використання мікророзмітки та інших методів просування, саме такий текст здатний підняти ранжування, сприяти підвищенню індексації, допомагати просуванню сайту.

Фахівці Seostudy.Com.Ua націлене саме на те, щоб довести вміст сторінок сайту, навіть через додаткове написання або тотальне редагування, до необхідного рівня.

Текстове вміст сторінок – важлива складова для СЕО

До написання текстів потрібно підходити з урахуванням впливу їх вмісту для просування. Фахівці Seostudy.Com.Ua оцінюють кожне слово з урахуванням його можливого впливу для розкрутки сайту.

Якщо виникає необхідність в написанні нового вмісту, дотримання наших рекомендацій є обов'язковою умовою для успішного результату.

Якісний текст - важливий елемент СЕО  

Написання нових текстів – важливий елемент для СЕО-оптимізації. Це можуть бути нові сторінки, створення яких буде потрібно в процесі виконання робіт, або коригування вже наявного текстового контенту для приведення вмісту в оптимальну відповідність до вимог пошукових систем. У будь-якому з цих варіантів кожне знову написане слово буде допомагати подальшому просуванню.

СЕО-оптимізація передбачає цілий спектр заходів із загальною метою: якомога швидше та дешевше вивести сайт в ТОП видачі пошуковими системами. Написання текстів-одне з них.

Але ми можемо тільки сконцентрувати ваші зусилля у потрібному напрямку. Написання текстів – завдання вашого копірайтера. І контроль над результатом його роботи лежить теж тільки на вас. Ми ж підкажемо як правильно це зробити.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.