Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Перелінковка


Поняття перелінковка прийшло до нас  з англійської мови – від слова link, яке буквально перекладається як посилання. Іншими словами, цей термін означає зв'язування посиланнями двох будь-яких сторінок. В даному контексті ми маємо на увазі зв'язування двох і більше сторінок одного сайту. А якщо говорити ще точніше – це ціла посилальна маса, яка дозволяє потрапити на будь-яку сторінку протягом трьох – чотирьох кліків. Це дуже важливий момент в СЕО-оптимізації, який працює як на користувача, так і на пошукового робота.

Внутрішня перелінковка вирішує кілька завдань  

Внутрішня перелінковка вирішує кілька завдань:

Вона спрощує навігацію користувачеві, що змушує його затриматися на сайті, зробивши кілька переходів

Вона розподіляє вагу сторінок, визначаючи їх ієрархію

Розподіляє вагу сайту до індексації

Полегшує просування навіть по низькочастотних запитах

Перераховувати всі позитивні сторони від грамотно проведеної перелінковки немає сенсу: їх багато, і вони в більшості своїй специфічні. Головне усвідомити одне: це важливий і необхідний процес в СЕО-оптимізації.  Завдяки грамотному підходу фахівців компанії Seostudy.Com.Ua ви отримаєте непогана підмога для подальшого просування, зможете швидше просунути певну сторінку, підвищити ранжування при видачі, поліпшити поведінкові показники, які так само оцінюються пошуковими роботами.

Різновиди перелінковки

Існує кілька різновидів перелінковки. Їх розрізняють за схемою розподілу перехресних посилань між сторінками, а так само за типом їх розміщення. В останньому випадку їх всього три: в контентній частині, в навігації і в блоках. наприклад, посилання всередині тексту відноситься до перового типу. А лінк в блоці інтернет магазину в картці товарів «з ці так само купують», - до третього. Наші фахівці реалізують їх по-різному, але в кожному конкретному випадку приймається найефективніше рішення.

За схемою розподілу перехресних посилань існують такі варіанти перелінковки:

  • Зірочкою
  • По кільцю
  • Ієрархічна

Кожна з них має свої особливості, і кілька варіантів виконання. Для просування вашого сайту обов'язково вибирається найбільш вірне рішення, з урахуванням специфіки ресурсу, CMS, наявності модулів, скриптів і інших деталей.

  Есть несколько вариантов перелинковки

Ще одним важливим моментом при створення перелінковки є підбір запитів, які будуть використовуватися, а так само сторінки, з яких тони буде здійснюватися. Останнє особливо важливо для великих сайтів, оскільки зробити кругову ув'язку декількох тисяч сторінок інтернет магазину просто не вийде фізично. Таким чином, без застосування професійних навичок грамотно виконати цю задачу просто не представляється можливим.

Робота наших професіоналів дає відмінний результат

За багаторічний досвід роботи в напрямку СЕО, ми прийшли до важливого висновку:  замовляти перелінковку дилетантам небезпечно для просування. Занадто багато умов і особливостей є при створенні внутрішньої посилальної маси. Навіть якщо все буде виконано правильно з точки зору пошукових систем, але при цьому посилання заважають користувачеві отримати необхідний результату від відвідування сайту, результату буде не дуже втішний.

Перелінковка головної сторінки має свої особливості   Навіть якщо найнятий фахівець знає основні правила наповнення сайту перехресними посиланнями, перелінковка головної сторінки має додаткові особливості. І якщо все зробити правильно, але при цьому допустити помилки на головній, ваш сайт може істотно просісти до індексації.

Компанія Seostudy.Com.Ua – це колектив професіоналів з великим досвідом. Розуміючи важливість кожного етапу СЕО оптимізації, ми не допускаємо найменших помилок ні на одному з них. Грамотна перелінковка допоможе не тільки просунути початківець сайт, але і істотно підтягнути ресурс, який вже має певну вагу у пошукових систем. Довірте цю важливу роботу професіоналам, і результат не змусить себе чекати.

 


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.