Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Розміщення посилань в тематичних статтях


  • Посилання в вічних статтях від 2000 грн / міс

  • Посилання на форумах, краудмаркетінг від 80 грн / шт

  • Посилання в довідниках від 100 грн / шт

 

Одним з методів зовнішньої оптимізації сайтів, який широко застосовується фахівцями Seostudy.Com.Ua, є розміщення посилань в тематичних статтях. Його суть полягає в тому, що ми підбираємо довірені для пошукових роботів ресурси, на яких знаходимо вже існуючі опубліковані матеріали, або створюємо і розміщуємо нові. У них і будуть розташовуватися логічно вписані посилання на ваш сайт.

Розміщення посилань в тематичних статтях це не тільки один з інструментів просування сайту в топ, але і ефективний метод залучення цільової аудиторії. Причому найбільш активної її частини, яка не обмежується пошуком необхідних послуг або товарів, а прагне додатково отримати як можна більше інформації по певному напрямі.   Розміщення посилань в тематичних статтях

Сьогодні просування статтями є дуже актуальним і затребуваним напрямком. Багато СЕО фахівці вважають його самим «правильним». Однак Seostudy.Com.Ua розглядає даний метод як один з інструментів. Ми не обмежуємося тільки одним цим напрямком, а виконуємо таке розміщення посилань в комплексі з іншими способами зовнішньої оптимізації, кожен з яких розглядаємо як самостійний, але важливий елемент всієї нашої роботи.

Метод просування статтями: значення та особливості

Незважаючи на свою простоту і зрозумілість, спосіб просування через розміщення посилань в тематичних статтях має безліч умовностей, недотримання яких може не тільки не мати користі, але і завдати шкоди успішному просуванню сайту. Якщо ви вирішили зайнятися цим самостійно, буде не зайвим ознайомитися з деякими особливостями, що допоможе вашому ресурсу при ранжируванні, і підвищить довіру пошукових систем.

Просування сайту статтями   Суть методу просування сайту статтями проста: ви розміщуєте цікаві матеріали на популярних або спеціалізованих сайтах з високим ступенем довіри у пошукових роботів з посиланнями на свій сайт. Причому посилання можуть бути як активні (в ідеальному варіанті), так і просто у вигляді згадки назви ресурсу. І якщо стаття дійсно цікава, ви гарантовано отримаєте, як мінімум, підвищення трафіку по низькочастотних запитах, а як максимум – ще й поліпшення позиції сайту у видачі та індексу цитування.

Для того щоб скористатися нашим накопиченим досвідом і знаннями, вам достатньо просто замовити у нас послугу на розміщення посилань в тематичних статтях. Причому зробити це можна в трьох різних варіантах: замовлення окремої послуги, замовлення в комплексі зовнішньої оптимізації, або ж при укладанні договору на більш широкий спектр послуг по просуванню – СЕО аутсорсингу.

 

Є кілька важливих умов, які необхідно дотримуватися при застосуванні методу просування статтями (розміщення посилань в тематичних статтях):

 

  • Вибраний ресурс повинен відповідати вашій тематиці або ж мати відповідні розділи. Не можна розміщувати статтю по темі автомобільних запчастин на сайті, присвяченому рукоділлю. Це може призвести до втрати індексу посилання, а так само зниження довіри у пошукових роботів.
  • Ресурс повинен мати високий ТИЦ і ІКС. Це підвищить значимість посилання і значення індексування.
  • Стаття повинна бути цікавою, унікальною та грамотно написаною. Всі ці показники відіграють на підвищення довіри до ссылке точно так само, як і дотримання даних вимог для текстів внутрішніх сторінок вашого сайту для успішної його індексації.
  • не Можна використовувати у статтях більше одного посилання на конкретну сторінку. Пошукові роботи ретельно відстежують цей аспект, і враховують його при ранжируванні. В іншому випадку посилання може потрапити під фільтр.
  • Оформлення вибраного сайту має бути привабливим, щоб відвідувачу хотілося прочитати вашу статтю.
  • При розміщенні статті на правах реклами обов'язково використовувати для активних посилань тег <noindex> і атрибут rel="nofollow". В іншому випадку вони будуть вважатися СЕО посиланнями і можуть потрапити під фільтри пошукових систем.

Найбільш простим видом просування статтями є партнерські програми (реферальні) між двома ресурсами схожою тематикою. Але є ще три різновиди розміщення посилань в тематичних статтях: безкоштовне на спеціалізованих сайтах, рекламне і через спеціальні біржі (Міралінкс, Вебартекс тощо). Статейное просування сайту

Задіявши всі чотири способи, та строго дотримуючись зазначені вимоги, можна домогтися максимального ефекту: збільшення трафіку, отримання максимального ваги посилань, успішного просування сайту через внутрішні сторінки, підвищення ТИЦ і PageRank без побоювання потрапити під фільтр, «бан» чи «песимізація».

Чому розміщення посилань в тематичних статтях краще довірити фахівцям

Знаючи перераховані вище вимоги, просувати сайт через розміщення посилань в тематичних статтях можна і самостійно. З тим чи іншим ступенем ефективності. Однак, не маючи базою тематичних і довірених сайтів, підібрати відповідні ресурси буде досить складно. Більш того, при безкоштовному (не рекламному) розміщенні потрібно ще й дотримати додаткові вимоги до текстів, що зажадає залучення сторонніх копірайтерів. Крім цього ще й треба врахувати багато внутрішні вимоги самих ресурсів: обов'язкова реєстрація, корисність та цікавість статті, премодерації, яку пройти без належного досвіду досить складно.

Розміщення передумов в тематичних статтях від Seostudy.Com.Ua

Залучення фахівців компанії Seostudy.Com.Ua несе чималу вигоду для будь-якого замовника:

Економія часу на пошук ресурсів і створення контенту
Використання тільки перевірених і надійних ресурсів для розміщення з нашої бази сайтів
Робота фахівців високої кваліфікації (копірайтери, контентщики, СЕОшники)
Досконале дотримання вимог пошукачів з відсутністю ризику потрапити під фільтр
​Максимальний ефект від охоплення широкої аудиторії

Для того щоб скористатися нашим накопиченим досвідом і знаннями, вам достатньо просто замовити у нас послугу на розміщення посилань в тематичних статтях. Причому зробити це можна в трьох різних варіантах: замовлення окремої послуги, замовлення в комплексі зовнішньої оптимізації, або ж при укладанні договору на більш широкий спектр послуг по просуванню – СЕО аутсорсингу.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.