Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Seo Аутсорсинг


SEO аутсорсинг від 10 тис. грн.

Ви створили сайт, і тепер потребуєте просування. Як підійти до реалізації поставленого завдання найбільш ефективно?

Наймати на роботу нового співробітника-професіонала в СЕО?

Або періодично користуватися одиничними послугами спеціалізованих компаній?

Seostudy.Com.Ua пропонує комплексний підхід у вирішенні цього питання – SEO аутсорсинг.

 

СЕО аутсорсинг

SEO аутсорсинг – це передача функцій по СЕО-просування не пов'язаної з бізнесом організації, яка професійно спеціалізується в даному напрямку, з повним делегуванням прав за поданням інтересів на сторонніх сервісах і ресурсах.

 

Зупинивши свій вибір на SEO аутсорсингу від Seostudy.Com.Ua ви зможете повністю зосередитися на глобальних питаннях розвитку, залишивши всі турботи по СЕО-просування для наших професіоналів.

Що включає в себе СЕО аутсорсинг від Seostudy.Com.Ua

Ми зосередимося на головних напрямках, які сприяють потраплянню вашого сайту в ТОП видачі пошукових систем, збільшення прямого, реферального і рекламного трафіку, зростання рівня продажів товарів або послуг, що залежить безпосередньо ефективності електронної комерції:

  • Аналіз конкурентів, вивчення особливостей вашого бізнесу і його слабких сторін;
  • СЕО аудит;
  • Рекомендації щодо необхідних змін, включаючи створення якісного контенту;
  • Складання семантичного ядра в рамках SEO оптимізації;
  • Підбір найбільш ефективних інструментів для просування;
  • Зовнішня оптимізація – робота з СЕО посиланнями;
  • Проведення регулярної аналітики і своєчасні корективи в просуванні.
Замовити сео аутсорсинг

Незалежний погляд з боку, багаторічний досвід роботи в питаннях просування, успішна реалізація сотень проектів, які супроводжувалися нашими фахівцями, гарантують максимальний ефект, зниження витрат і мінімальні ризики.

Чому SEO аутсорсинг вигідніше власного співробітника

Щоб ваш бізнес розвивався успішно, кожним напрямком повинні займатися фахівці.

Багато компаній наймають нового співробітника з досвідом роботи в цьому напрямку. Це має свої плюси.

СЕО аутсорсинг недорого Власний «сеошник» зможе повністю зануритися в конкретний бізнес, досконально вивчити специфіку діяльності вашої компанії, володіти повною інформацією про конкурентів, нових тенденціях, нововведення і так далі.

Такий шлях має право на існування, але пов'язаний з цілою низкою ризиків.

Так, не маючи практичного досвіду в просуванні, ви не завжди зможете підібрати кваліфікованого фахівця, який повинен володіти цілим рядом навичок і особистих якостей: комунікабельність, знання маркетингових засад, володіння аналітичними інструментами, вміння ставити завдання та знаходити способи їх реалізації та багато іншого.

Це не кажучи про те, що він має дійсно бути фахівців в області СЕО.

Крім того, штатний спеціаліст – це додаткові витрати у вигляді постійної заробітної плати, оплатою відпусток та лікарняних, витрати на навчання.

Всього цього можна уникнути, віддавши SEO на аутсорсинг нашої компанії.

Це дозволить скоротити витрати, виграти час і швидко просунути сайт в позиціях рейтингу пошукових систем.

Вибираючи SEO аутсорсинг від Seostudy.Com.Ua, ви збільшуєте свої шанси на успіх, отримуючи професійну послугу з високою ефективністю віддачі.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте більш широкі можливості при проведенні просування вашого сайту.

СЕО аутсорсинг замовити в Києві

Концентрація на розвиток бізнес-стратегій. Ви отримаєте можливість повноцінно розвивати бізнес, не турбуючись про успішне просування: ефективність нашої роботи ви відчуєте вже через місяць, хоча для отримання максимального результату буде потрібно більше часу.

Замовити СЕО аудит в Україні

Економія часу і коштів:

наші професіонали при уявній високої вартості послуги отримують результат значно швидше, що в результаті виллється в більш раціональне вкладення коштів і як наслідок – зменшення накладних витрат.
 

Полегшення фінансового планування. Послуга SEO аутсорсингу має фіксовану вартість, а на початковому етапі проводиться обов'язкове планування, яке допоможе більш повно розрахувати витратну частину, і закласти її в бюджет на майбутні витрати вже зараз.

Доступ до необмеженої кількості людино-годин. З ростом вимог, можливостей і потреб, вам не потрібно буде думати про розширення штату: ми задіємо для реалізації вашого проекту стільки фахівців, скільки буде необхідно на кожному конкретному відрізку часу.

Впевненість у досягненні поставлених цілей. Ми маємо величезний досвід просування сайтів самих різних напрямків (форуми, сайти-візитки, корпоративні, інтернет-магазини) і широкого спектру спрямованості.

А професійне володіння інструментами для СЕО просування, гарантує швидкий результат при мінімальних витратах.

При прийнятті рішення, кожен керівник підприємства керується тільки власними мотивами і причинами.

Просто пам'ятайте, що за кожним успішним бізнесом стоїть копітка робота фахівців самих різних напрямків-від маркетингу до бухгалтерії і складського обліку.

Ми ж є професіоналами в СЕО-просуванні. І якщо ви зацікавлені в успіху свого сайту, як одного з напрямків діяльності, ваш вибір буде очевидний.

Ціна на сео аутсорсинг

 


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.