Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

SEO оптимізація від 1000 гривень в місяць

Seostudy.Com.Ua пропонує професійну SEO оптимізацію, виконану висококласними спеціалістами з великим практичним досвідом просування сайтів різної спрямованості в TOP-видачу найбільш популярних пошукових систем.

Для залучення великого числа потенційних клієнтів необхідно довести до цільової аудиторії (ЦА) інформацію про те, що є такий ресурс, який може бути йому корисним.

Для цієї мети використовують кілька шляхів, але саме пошукове просування є найголовнішим з них: при правильно виконаній роботі грошей витрачається менше, ефект виходить вище, а результат працює довше.

Саме для того, щоб просувати сайт було легше і швидше, необхідно оптимізувати його у відповідності з тими алгоритмами, за якими працюють пошукові системи.

У процесі роботи над вашим ресурсом, ми проведемо повний спектр необхідних заходів:

 1. Семантичний аналіз сайту (підбір ключових слів).
 2. Оптимізація за кількістю сторінок (збільшення).
 3. Покращення якості сайту (робота ведеться з програмістом замовника).
 4. Перевірка унікальності текстового та медіа наповнення (контент).
 5. Перелінковка сторінок (перехресні посилання).
 6. Поліпшення швидкості завантаження сайту (робота ведеться з програмістом замовника).
 7. Здійснення мікророзмітки (робота ведеться з програмістом замовника).
 8. Створення нового контенту (робота з вашим копірайтером і контент-менеджером).
СЕО оптимізація

Весь цей комплекс заходів націлений тільки на одну завдання: довести ваш сайт до того стану, який максимально буде сприяти якісному просуванню.

Ми гарантуємо високу самовіддачу при виконанні всіх робіт, професійне виконання, якість і доступні ціни.

Що таке SEO оптимізація і як вона впливає на просування сайту

Створення і запуск власного сайту в роботу самі по собі не означають негайний приріст клієнтів та збільшення прибутковості проекту.

Вашої наступної завданням є те, щоб про ресурс дізналося якомога більшу кількість людей з цільової аудиторії. Іншими словами, ваше дітище тепер потрібно «розкрутити».

Зробити СЕО оптимізацію SEO оптимізація, або простіше кажучи – пошукова оптимізація, це комплекс заходів по просуванню сайту до стану, коли пошукові системи позитивно сприймають вміст сайту, що сприяє підняттю позицій ресурсу у видачі пошукових систем по конкретним запитам клієнтів.

Метою цього етапу є збільшення користувача трафіку. Для інформаційних ресурсів – це відвідувачі, яких цікавить вміст (контент), для комерційних організацій – це потенційні клієнти з числа цільової аудиторії.

В обох випадках кінцевою метою є отримання прибутку тим чи іншим способом: або шляхом залучення реклами, або шляхом продажу товарів або послуг.

СЕО оптимізація проводиться в більшій мірі для самих пошукових систем, головним завданням яких є видача найбільш точних результатів у відповідь на запит користувача. Пошук цих результатів виконується спеціальними програмами – пошуковими роботами. Вони працюють за певним алгоритмом, знання якого дуже важливо в проведенні SEO оптимізації.

Наше завдання при проведенні пошукової оптимізації полягає в тому, щоб запропонувати роботу найоптимальніший результат по тим запитам, які нас цікавлять. Тільки тоді наш сайт буде індексуватися пошуковими системами. І чим якісніше він буде підготовлений для цього, тим вище буде наша позиція. Замовити СЕО оптимізацію

Саме з цією метою і проводиться SEO оптимізація: потрапити якомога вище в позиції індексації по потрібних запитах з кінцевою метою бути TOP-10 аналогічних сайтів при видачі результатів. А в ідеалі-займати перші його позиції.

Які роботи виконуються в процесі пошукової оптимізації

Перелік заходів, які команда професіоналів Seostudy.Com.Ua виконує в процесі надання цієї послуги, вказаний вище. Кожне з них виконує своє цільове завдання.

Підбір ключових слів. Семантичний аналіз – це перший і дуже важливий крок на шляху СЕО оптимізації сайту. Для виконання якісного підбору ключів, розподілу їх по групах ми використовуємо кілька спеціалізованих сервісів:

 • Serpstat – проводимо аудит ключових запитів і готуємо первинне семантичне ядро;
 • SeRanking – визначаємо позиції ключових запитів сайту в найбільш популярних пошукових системах;
 • Google AdWords – допомагає вивчити семантику сайтів конкурентів, які вже знаходяться на перших позиціях у видачі по потрібних ключів.
Ціна на СЕО оптимізацію

Якщо на вашому сайті вже є якийсь трафік, ми так само використовуємо Webmaster Tools і Google Analytics.

З їх допомогою ми визначаємо, за якими ключовими словами (запитами) вас вже знаходили і відвідували.

На виході ми отримаємо якісну і найбільш грамотно опрацьовану семантику, розбиваємо ключі на групи і бачимо повну картину для виконання наступних кроків.

Збільшення кількості сторінок. На основі семантичного аналізу, за кількістю отриманих груп ключових слів, визначаємо кількість сторінок, які потрібно додати. Це дозволить максимально задіяти всі ключі, при цьому пропонуючи пошуковому роботу оптимальний вибір сторінок, що відповідає запитам.

Покращення якості сайту. Одна з основних помилок при неправильній пошуковій оптимізації для просування сайту – це не опрацьована Архітектура.

Якщо ви не зробили цього на етапі планування сайту, то наші фахівці виправлять всі ваші помилки.

Підвищуючи якість, ви прагнете кращого розташування інформації на ресурсі, більш легкого сприйняття і пошуку, в тому числі – і роботами. Якісна архітектура – одна з важливих умов успішного просування і попадання в TOP.

Перевірка унікальності контенту. Унікальність текстового контенту дуже важлива. При індексуванні робот розуміє і запам'ятовує текст.

Замовити сео оптимізацію дешево   Якщо є вже проіндексований сайт, на якому ви взяли тексти для своїх сторінок, то ви автоматично понижаетесь у видачі: ваш сайт не корисний, ви крадете контент, і не можете задовольнити потреби користувачів.

На цьому етапі ми проводимо перевірку всього текстового контенту на унікальність, на заспамленность ключовими словами, правильне розташування ключів в тексті.

Перелінковка. Цей термін означає зв'язування внутрішніх сторінок сайту гіперпосиланнями.

Це створення цілої системи посилань, де кожна з них буде додатково просувати ту сторінку, на яку вона призводить.

На правильну перелінковку сайту велику увагу звертають такі пошукові гіганти, як Google і Яндекс.

Посилання БЕЗ анкорів дуже добре допомагають ранжируванню при видачі, і цьому моменту наші фахівці приділяють окрему увагу. Для виконання цього завдання нами використовується професійний сервіс Ahrefs.

Швидкість завантаження сайту. Для проведення аудиту швидкості завантаження сайту застосовується сервіс Google Mobile Friendly.

За підсумками ми визначаємо помилки, які впливають на те, як швидко прогружаются сторінки вашого ресурсу, ставимо завдання вашій програмісту і доводимо цей показник до максимально можливого.

Мікророзмітка. За своєю суттю, це якась спільна мова для роботів всіх пошукових систем, що використовує загальні теги.

Вони виділяють важливу інформацію на сторінці, яку роботи розпізнають, як відповідну тому чи іншому запиту.

Використовуючи спеціальні сервіси (Structured Data Testing Tool від Google і Валідатор мікророзмітки від Яндекс), наші фахівці доводять мікророзмітку до ідеалу. Це дозволяє пошуковим службам швидше і легше розпізнавати потрібну інформацію, а значить – підвищує ранжування при видачі. Якісна сео оптимізація

Створення нового контенту. В процесі виконання SEO оптимізації практично завжди з'являється необхідність у створенні нового і редагуванні старого вмісту.

Наші фахівці опрацьовують технічне завдання, а ваш копірайтер його виконує.

Таким чином, з'являється контент такої якості, яка буде максимально працювати на подальше просування і високі позиції сайту при видачі.

Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.