Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

SEO посилання

  • Посилання в вічних статтях від 2000 грн/міс

  • Посилання на форумах, краудмаркетинг від 80 грн/шт

  • Посилання в довідниках від 100 грн/шт

Одним з важливих етапів просування сайту є зовнішня оптимізація.

На початковому етапі розвитку інтернет в Україні це досягалося шляхом покупки посилальної маси на різних ресурсах. І це працювало.

Але сьогодні умови і вимоги пошукових систем істотно змінилися. І необдумана покупка посилань може зіграти злий жарт: ваш ресурс можуть забанити і не індексувати зовсім, якщо ви будете зловживати цим напрямком просування.

СЕО сылки

Seostudy.Com.Ua пропонує професійний підхід у питаннях купівлі і створення SEO посилань, і грамотного їх розміщення з високою віддачею для просування вашого сайту.

Ми гарантуємо дотримання жорстких правил пошуковиків в питаннях якості посилальної маси, а так само стабільне збільшення відвідуваності сайту клієнтами з числа його цільової аудиторії.

Для збільшення реферального трафіку ми не обмежуємося покупкою посилальної маси, а скоріше, навпаки: наші фахівці використовують доступні і природні інструменти, які викликають у пошукових роботів довіру до вашого сайту, і підвищують його ранжування при видачі.

Ми виділяємо три основних напрямки при роботі з СЕО посиланнями:

  1. Розміщення посилань в тематичних статтях на довірених сайтах.
  2. Краудмаркетинг – додавання коментарів на спеціалізованих форумах з природною посиланням на сайт.
  3. Додавання сайту в максимальну кількість довідників.
Крауд-маркетинг замовити

За рахунок такого підходу у пошукового робота складається позитивне враження про сайт, що змушує його більше довіряти вашому ресурсу.

Ми створюємо тільки якісні посилання з продуманими анкорами, чим підвищуємо авторитет і спрощуємо просування.

Зовнішня оптимізація та шляхи її реалізації

Час масової купівлі посилань пішло в минуле.

Сьогодні такий підхід до просування не конструктивний і навіть руйнівний, а важливість якісної зовнішньої оптимізації зростає з кожним днем.

Замовити зовнішню оптимізацію сайту

Зовнішня оптимізація – це робота по створенню сприятливого оточення сайту з посиланнями на нього з інших авторитетних для пошукового робота ресурсів схожої тематики.

Правильно розміщені посилання з використанням природних анкоров & ndash; це робота, що вимагає професійних навичок, і її ефективність безпосередньо залежить від кваліфікації СЕО фахівця.

Грамотне створення посилальної маси сайту або SEO посилань може виконуватися як в процесі комплексного рішення по просуванню вашого сайту (SEO аутсорсинг), так і у вигляді окремої послуги, яку ви можете замовити на нашому сайті.

Процес виконання поставленого завдання протікає в трьох основних напрямках, кожне з яких відіграє важливу роль у просуванні.

Розміщення посилань в тематичних статтях. Наші фахівці підбирають ресурси за вашим напрямком діяльності, які мають високий ступінь довіри з боку пошуковиків, важлива умова-хороша відвідуваність і високі місця у видачі.

Тут або підбираються вже існуючі статті по темі, або створюються нові, в яких розміщуються посилання на ваш сайт.

Все це робиться природно, і не викликає підозри у пошукових роботів. Швидше навпаки – викликає велику довіру.

Краудмаркетинг. Це незрозуміле для багатьох слово означає дуже простий, але ефективний процес: регулярне згадка вашого сайту на спеціалізованих форумах.

Ми відкриваємо нові акаунти, при необхідності – нові «топіки», ініціюємо в них обговорення на тему, ненав'язливо згадуємо про ваш ресурс, і розміщуємо на нього посилання.

Іншими словами, ми створюємо інформаційний привід, в процесі якого обов'язково з'являється інтерес до вашого ресурсу.

Все робиться з суворим дотриманням правил форумів, і ваші посилання ніколи не будуть видалені за порушення.

А значить, гарантована їх тривала ефективність.

Зовнішня лптимизация сайту недорого

Додавання сайту в каталоги. На просторах вітчизняного сегмента Інтернет існує величезна кількість довідкових ресурсів, в яких кожен відвідувач може знайти підприємство, що його цікавить.

Розміщення на них інформації про ваш сайт важлива умова для просування.

Наші фахівці мають базу найпопулярніших довідників, створюють унікальний контент (текст) для кожного з них, розміщують там потрібну інформацію і стежать за її актуальністю.

Причому розміщення здійснюється не одним масивом, а поступово: такий підхід викликає більше довіри у пошукового робота, а також працює набагато більше.

Зовнішня оптимізація сайту

Це не всі заходи, які фахівці Seostudy.Com.Ua проводять при виконанні зовнішньої оптимізації, але як мінімум найголовніші з них.

В процесі своєї багаторічної діяльності, ми виробили самий оптимальний алгоритм створення посилальної маси навколо сайту, яка найкраще буде працювати на SEO просування. І сьогодні ми з великим задоволенням готові поділитися своїм практичним досвідом для досягнення ваших цілей.

 

Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.