Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Швидкість завантаження сайту (робить ваш програміст)


Алгоритм роботи пошукових роботів (краулеров) для оцінки інтернет-ресурсу та його подальшої індексації використовує багато різних факторів. Один з них-це швидкість завантаження сайту. Абсолютно точно і об'єктивно оцінюючи час, необхідний для завантаження індексованих сторінок, пошуковик може знизити релевантність навіть тільки тому одним показником. Тому дана характеристика має величезне значення для успішного СЕО-просування.

Швидкість завантаження сайту   Якщо сайт періодично пригальмовує, відвідувачеві стає дуже складно вирішити ті завдання, які він планував вирішити при відвідуванні: здійснити покупку замовити послугу, прочитати новину. Підвищується кількість відмов, знижується конверсія (перетворення відвідувача в споживача), що саме по собі погано для будь-якого ресурсу. Сучасні пошукові роботи використовують при оцінці алгоритми, що максимально наближають його до звичайного відвідувача. Виходячи з цього, швидкість завантаження сайту грає величезне значення.

На цей показник впливає багато різних умов. Яким Інтернетом користується відвідувач, на якому обладнанні, який браузер при цьому використовує. Тим більше що все більша кількість інтернет-аудиторії переходить на мобільні пристрої з каналами доступу та обладнанням, яке куди неторопливее, ніж у стаціонарній комп'ютерної техніки. Але після оновлення Google Speed Update в липні 2018-го, що торкнувся виключно мобільних додатків, значення швидкості завантаження сайту вийшло на новий рівень.

Що впливає на швидкість завантаження сайту

Умовно причини, що впливають на цей показник, можна розділити на три групи: власні (обладнання, швидкість інтернет), проблеми сервера, внутрішні проблеми сайту. У пошуку причин, а так само в постановці завдань на їх усунення, об'єктом нашого вивчення є останні дві. Але в першу чергу – що можна змінити на вашому ресурсі, щоб всі сторінки вантажилися швидко і не втрачали в індексі. А, щоб ідентифікувати їх, фахівці Seostudy.Com.Ua використовують різні інструменти і сервіси.

При першому відкритті сторінки сайту, відбувається більш десяти операцій, перш ніж вона відображатися на екрані стаціонарного або мобільного пристрою. З них більше половини залежать від оптимізації ресурсу. Всі вони впливають на швидкість завантаження:

  • Відправка DNS-запиту і зв'язок з сервером по TCP
  • Запит за URL адресою HTML-сторінки
  • Завантаження HTML-коду і аналіз його браузером
  • Завантаження таблиць CSS і JavaScript-кодів
  • Завантаження шрифтів
  • Завантаження і висновок картинок і так далі.
  Що впливає на швидкість завантаження сайту

Якщо внутрішня оптимізація не виконувалася, і всі ці фактори не враховані (чим вони більші «засмічені» - тим довше виконуються), то швидкість завантаження падає, що і викликає негативні надалі при просуванні. Все це вимагає ретельної перевірки нашими фахівцями, але багато лягає і на плечі вашого програміста. А точніше – виконання всіх необхідних виправлень.

Що роблять фахівці Seostudy.Com.Ua-а чим займається ваш програміст

Цілком резонне питання – а що ж робимо ми, якщо вносить правки ваш програміст? Наше завдання не просто виявити проблеми, якщо вони взагалі існують. Це можна виконати і самостійно за допомогою спеціальних он-лайн служб. Наша робота полягає в тому, щоб правильно інтерпретувати результати. Іншими словами - визначити причини і намітити шляхи виправлення. А ось причин може бути якраз величезна кількість: від повільного хостингу до невірно підібраною CMS.

Як збільшити швидкість завантаження сайту   Ваш програміст на основі вже зафіксованих результатів і намічених шляхів реалізації усунення причин, проводить необхідну доопрацювання. А це може бути від налаштування кешування або стиснення даних до зміни Content Management System або хостингу. І від того, наскільки він точно виконати всі рекомендації, багато в чому залежить ефективність.

Можна тільки швидкістю завантаження сайту поліпшити його позиції у видачі? Ні. Для цього і виконується весь комплекс робіт з СЕО-оптимізації та просування. Але значення цього показника може надати своє важливе вплив на будь-який результат – позитивний (якщо все зроблено правильно) або негативний. Ми працюємо тільки на позитивний, залишаючись вірними своєму досвіду, репутації та клієнта.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.