Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Унікальність контенту


Нерідко можна почути навіть від досвідчених СЕО-фахівців, що унікальний контент на сайті (тексти, зображення, графіки і т. д.) є гарантією високого ранжирування при видачі пошуковими системами. Багатьом веб-розробникам з цієї причини не раз доводилося стикатися з тим, що замовник вимагав при створенні сайту 100-відсоткову унікальність, яка, на його думку, повинна забезпечити високі позиції і швидке просування. Однак в цьому питанні справа йде трохи інакше. І не маючи уявлення про специфіку роботи пошукових роботів, можна наробити багато помилок.

Чим важлива унікальність контенту   Унікальність контенту важлива для просування, але не є гарантованим умовою успіху. Насправді, пошуковики звертають чималу увагу на цей показник, однак якщо відкинути інші СЕО-фактори, домогтися високих результатів вийде навряд чи. Але і нехтувати цією умовою не варто, особливо, якщо ви не фахівець, і не маєте уявлення в яких випадках можна допустити плагіат, і в яких обсягах.

Фахівці компанії Seostudy.Com.Ua маючи великий практичний досвід, і володіючи глибокими знаннями в питаннях оптимізації, доводять унікальність контенту до того стану, яке потрібно саме вашому сайту. Проводячи всі заходи в комплексі, ми добиваємося найвищих показників вже чимала кількість років.

Як унікальність контенту впливає на просування

У своїх оцінках сайту пошукові роботи оцінюють контент набагато глибше, ніж це можна собі уявити. Наприклад, 100% авторський текст про губну помаду не додасть релевантності сторінці, що продає модний кабріолет. Навіть якщо його оптимізувати в потрібному обсязі. Пошуковики навчилися не тільки оцінювати те, наскільки сторінка заповнена плагіатом, але і те, чи корисна вона безпосередньо вашому споживачеві.

Пошуковики навчилися оцінювати смислову складову по суті. При цьому їм навіть немає необхідності перечитувати весь текст, досить оцінити тільки деякі моменти: < /p>

  • Присутність ключових запитів в заголовку і підзаголовках
  • Виділення пошукових запитів в тексті
  • Виділення окремих частин тексту з основної маси: нумеровані і ненумеровані списки, курсивы, жирний шрифт, інший колір
  • Щільність ключових слів

І, звичайно ж, пошукові роботи навчилися оцінювати, наскільки авторським є текст.

  Унікальність контенту та інші важливі аспекти в текстах

Що стосується останнього фактора, то існує чимало  випадків, в яких унікальність має другорядне значення. Наприклад, якщо мова йде про картці товару, то набагато важливіше, наскільки повно представлено його опис, а не те, наскільки унікальний контент. Більш того,  навіть на деяких інших сторінках є можливість розміщувати статті-плагіати, при цьому обов'язково вказавши першоджерела. Але вміння правильно враховувати всі ці тонкощі підвладне тільки фахівцям з великим досвідом, якими і є наші співробітники.

Що ще потрібно знати про унікальність

Багато хто забуває про те, що не тільки тексти на сторінках є контентом. До цієї категорії так само відносяться і будь-які графічні зображення, авторство яких пошукові роботи точно так само чудово навчилися розпізнавати. Порівняно недавно Google зробив в цьому справжню революцію, змусивши багатьох сеошників замітатися в паніці, в пошуках виходу. Але, насправді, він один: красти картинки так само карається, як і «плагіатити» тексти. Карається зниженням в рейтингу. Цей момент ми теж враховуємо в проведенні оціночних і оптимізаційних заходів в СЕО.

Унікальний контент працює лише в повному комплексі СЕО   Є сенс наостанок підкреслити ще раз: яким би не був унікальним ваш контент, текстовий і графічний, але якщо сайт не оптимізований, не заповнені мета теги, у картинок немає атрибутів title і alt, сторінки переспамлены ключовими запитами, відсутня перелінковка, а сайт вантажиться дуже повільно, ніяка унікальність вам не допоможе. Тільки повний комплекс СЕО оптимізації в змозі принести необхідний результат в просуванні.

Виходячи з усього вищесказаного, поняття унікальності тексту хоч і не відійшло на другий план, а стало в стрункі ряди необхідних факторів для ранжирування вашого сайту. І проводити всі ці заходи краще на ранній стадії – в процесі оптимізації, а не після того, як вам вдалося досягти якихось позицій. Скориставшись нашими послугами, ви отримуєте незмінно високий результат в усіх напрямках.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.