Список міст

+38 (050) 508 30-31

Пн-Пт 9:00-19:00
       Сб 9:00-17:00

+38 (097) 565 62-10

RU | UA

Наявність https


Навіщо потрібен HTTPS

Перехід на протокол HTTPS відбувався поступово. Необхідність цього була до деякого часу не всіма усвідомлена, але, починаючи з 2014-го року, компанія Google оголосила боротьбу за безпеку даних користувачів інтернет, що підштовхнула власників сайтів задуматися про це серйозно.

Саме з цього часу шифрування даних для всіх сайтів стало явищем якщо не поголовним, то стабільно скуповує популярність.

Необхідність для сайту використовувати HTTPS протокол зумовлена трьома основними причинами:

  1. Безпека обміну даними між сервером і користувальницьким пристроєм, зокрема, щодо персональної інформації (ПІБ, номери банківських карт, логіни та паролі).
  2. Підвищення довіри з боку користувачів і зростання репутації: безпечний сайт користується більшою популярністю, ніж той, що не використовує шифрування даних.
  3. Зростання в ранжируванні сайтів при видачі пошуковими на запит користувача, а, отже – більш успішне SEO просування при інших рівних умовах.
  Навіщо потрібен Https

На останньому зупинимося окремо. Справа в тому, що алгоритми ранжирування пошуковими роботами досконально не відомі нікому. Але саме з появою вимоги переходу на HTTPS протокол, компанія Google вперше озвучила його вплив на видачу: зі старту +1% пошукових запитів, а з плином часу – поступове їх збільшення.

На сьогоднішній день це один з важливих факторів, що враховується пошуковиками.

Що таке HTTPS і кому він потрібен більше всього

Вперше шифрування обміну даними (використання сертифікатів безпеки) між сервером і клієнтом було застосовано ще в 1994-му році.

Протягом двадцяти років, аж до початку боротьби Google за безпечний інтернет, широкого застосування так і не знайшло. Зате після заяви компанії про навколо HTTPS серед СЕО фахівців почався справжній ажіотаж.

Що таке HTTPS   HTTPS – це розширення протоколу HTTP, яке підтримує шифрування даних при обміні даними між обладнанням клієнта і сервера. В ньому задіяні протоколи криптографічного шифрування (SSL і TSL). Вони забезпечують глибокий захист даних, забезпечуючи неможливість перехоплення, крадіжки, копіювання або внесення змін.

В першу чергу HTTPS став корисним підмогою для всіх сайтів, які використовують особисті дані користувачів, паролі та логіни. Це - банківські сайти, інтернет магазини, он-лайн сервіси і так далі.

Не менш важливим є використання розширення безпеки і для поштових серверів, де може зберігатися комерційна або особиста інформація. Але так було на самому початку.

Сьогодні використання даного розширення є актуальним практично для будь-яких ресурсів, оскільки є прямий вплив на ранжування.

Використання безпечного протоколу – важливий фактор для просування

Починаючи з 2014 року, найпопулярніший пошуковик Google поступово збільшує значущість використання HTTPS для ранжирування та індексації.

Кожне нове введення підвищує інтерес у всіх СЕО-фахівців, а значить, протокол безпеки стає важливим не тільки для збереження персональних даних клієнтів, але і виступає важливим чинником, від якого залежить індексація сторінок сайту, успішність просування і позиції сайту у видачі.

Фахівці компанії Seostudy.Com.Ua твердо переконані, що перехід на протокол HTTPS важливий практично для будь-якого сайту. В процесі SEO аудиту ми проводимо ретельний аналіз кожного конкретного випадку. Виходячи з його результатів, видаємо свої авторитетні рекомендації, які допоможуть вашому просуванню.   HTTPS і його роль в просуванні сайту

Переходити чи ні на HTTPS – рішення залишається за власником. Ми просто рекомендуємо. Але якщо ви хочете домогтися реальних результатів за короткий час і з мінімальними витратами – виконуйте всі рекомендації СЕО фахівців.

Тільки в цьому випадку ви отримаєте те, до чого повинен прагнути будь-інтернет ресурс: хороших позицій у видачі, стійкий авторитет у пошукових систем і довіру у клієнтів.


Зворотній зв'язок: Якщо у вас є питання по розкрутці або просуванню сайту, пишіть нам!

.